شناسه : 187
چهارشنبه 11 دى 1398 ساعت 12:48 2020-1-1 12:48:08

30 آذر

 

مهارتهای زندگی

دختر عزیزم فیلم های زیر را به همراه مادر و پدر خود خوب تماشا کنیدو دو پرسش به همراه پاسخ از آن بنویسید.
مانند:
پرسش 1: چه چیزهایی باعث می شود هوا کثیف و آلوده شود؟ 4 مورد
پرسش 2: تاثیرات آلودگی هوا را بر انسان ها بنویسید. 4 مورد
پرسش 3: برای کاهش آلودگی باید چه کارهایی را انجام دهیم؟ 3 مورد
پرسش 4: عبارت «آلودگی هوا» را به انگلیسی بنویسید.
و ...

 


مهارتها 1.mp4 | دانلود فیلم

 

مهارتها 2.mp4 | دانلود فیلم 

 


اجتماعی

 

دختر گلم طبق قولی که بهتون داده بودیم چندتا کارتون مناسب برای کتاب مطالعات اجتماعیتون میفرستیم که اگه امکانش داشتید ببینید و بعدا در کلاس در موردشون گفت و گو کنیم...

فقط لازمه که قبل از دیدن انیمیشن ها درس 19 کتابتون مطالعه کنید و بعد از دیدن انیمیشن ها هر چی سوال داشتی یادداشت کنی که بعد از تعطیلات در موردشون باهم صحبت کنیم...

لطفا فعالیت ها و کاربرگ این درس را هم در یک فرصت مناسب حل کن...
مراقب خودتون باشید...
عناوین انیمیشن ها:

 

:o:

 

صفاریان و طاهریان

سامانیان و علویان

آل زیار و آل بوی

 

ریاضی

سلام دختر های عزیز؛ دعا میکنیم حالتون خوب باشه.

با شرایط موجود لازمه دست به کار بشیم تا از درسهامون عقب نیافتیم. پس فعلا بیاید بریم سراغ فصل چهارم که مبحث تقارن و چندضلعی هاست و شما هنرمندان به خوبی با اون آشنا هستید. تقارن محوری که قرینه کردن حول یک خط یا محور است رو میشناسید پس تلاش کنید به زیبایی صفحات ۶۸ ، ۶۹ و ۷۰ کتابتون رو تا دوشنبه حل کنید. تا بتونیم تنها اشکالاتتون رو در کلاس برطرف کنیم.
راستی خیلی خوبه به شکل های متقارن دور و برتون بیشتر دقت کنید. حتی میتونید با سلیقه خودتون یه کاردستی زیبا از انواع شکل های متقارن درست کنید تا بعد از تعطیلات با هم توی کلاس هنرنمایی شما رو ببینیم و دیوار کلاس رو با اون تزیین کنیم. (مهلت این فعالیت تا روز شنبه ۶ دی ماه است )

 


 

علوم

دختر نازنینم، لطفا کلیپ آموزشی زیر را با دقت مشاهده کن. سپس کاربرگ مربوط به نامگذاری قسمت های مختلف چشم را کامل کن. در پایین برگه با توجه به فیلمی که دیدی مراحل دیدن یک جسم را توضیح بده.

 

 

 


1 دی

 

فارسی

دخترهای عزیز
درس نهم رو خودتون مطالعه کنید و شعر سرای امید رو حفظ کنید. همگی برای تدریس درس نهم بعد از تعطیلات آماده باشید. تک تک شما بعد از تعطیلات معلمید.
:blush:

 


ریاضی

سلام عزیزانم. امیدوارم از فرصت این تعطیلات بهره های خوبی برده باشید. حال که با شکل های متقارن بیشتر آشنا شدید می توانید با دیدن فیلم آموزشی زیر با نحوه کشیدن متقارن یک شکل نسبت به یک محور آشنا بشوید. پس از آن صفحات ۷۱ و ۷۲ کتابتون رو حل کنید تا تمرین بیشتری در این باره انجام داده باشید.

 


ریاضی پنجم.mp4 | دانلود فیلم 


2 دی

 

عربی

دخترای نازنین سلااااااام

میدونید هفته دیگه امتحان میان‌ترم دارین و می‌تونید خودتونو بسنجید که چقدر عربی یاد گرفتین؟ خب پس الان بهترین فرصت که دروس رو دوره کنید و از بزرگترها بخواین که از شما بپرسن تا متوجه اشکالاتتون بشین و اونهارو رفع کنید تا بتونید امتحانتون رو خیلی خوب بدین:cherry_blossom::blush:


انگیسی

دخترای عزیز سلاااااام
لطفا کتاب انگلیسی رو باز کنید و همانطور که به فایل‌های صوتی صفحات ۱تا۳۸گوش میدین به کلمات کتاب دقت کنید تا تصویرشون همراه با تلفظشون در ذهنتون باقی بمونه و بتونید خیلی خوب برای امتحان میان‌ترم که هفته آینده است آماده بشین. برای تمرین بیشتر هم کتاب کار رو باز کنید و هر روز چند صفحه از اون رو تا صفحه ۳۶ انجام بدین.
(انجام رنگ آمیزی دلبخواهی است)

 


 

علوم

دختران گلم، لطفا از اول فصل چه خبر (۱) تا پایان صفحه ۴۹ کتاب را با دقت مطالعه کنید و سپس به سوالات کاربرگ بالا پاسخ دهید.

 


 

 

اضافه کردن دیدگاه جدید

alireza